Movies
Ratings
142
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5