Titles you rated
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 2.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 3.5