Titles you rated
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
American ReunionRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 2.0
RedRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0