Series
Ratings
32
Witch HuntRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5