Movies
Ratings
147
Voice of SilenceRated ★ 1.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
PawnRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0