Movies
Ratings
82
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0