Movies
Ratings
122
The KingRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0