Movies
Ratings
257
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Sad MovieRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
Railroad ManRated ★ 3.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
JakartaRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.0
The VillageRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0