Movies
Ratings
50
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 2.5
The SmurfsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.0
FluRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 1.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 3.5