Series
Ratings
36 My Precious ChildRated ★ 4.0 My Precious ChildRated ★ 4.0
 Marry Him If You DareRated ★ 3.5 Marry Him If You DareRated ★ 3.5
 Temptation of WifeRated ★ 4.0 Temptation of WifeRated ★ 4.0
 Discovery of RomanceRated ★ 5.0 Discovery of RomanceRated ★ 5.0
- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
 Dong YiRated ★ 3.0 Dong YiRated ★ 3.0
 Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0 Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
 Personal TasteRated ★ 3.0 Personal TasteRated ★ 3.0
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
 City HunterRated ★ 3.5 City HunterRated ★ 3.5
 Master of StudyRated ★ 3.0 Master of StudyRated ★ 3.0
 Pots of GoldRated ★ 4.0 Pots of GoldRated ★ 4.0
 Uncontrollably FondRated ★ 4.0 Uncontrollably FondRated ★ 4.0
 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0 King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
 Dream HighRated ★ 4.5 Dream HighRated ★ 4.5
 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0 My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
 Wang's FamilyRated ★ 3.0 Wang's FamilyRated ★ 3.0
 My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0 My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
 Famous PrincessesRated ★ 4.0 Famous PrincessesRated ★ 4.0
 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0 God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0