Movies
Ratings
320
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
CodaRated ★ 3.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0