Titles you rated
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 1.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.0