Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5