Movies
Ratings
52
AtonementRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5