Titles you rated
- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 4.5- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5