Titles you rated
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
DetourRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.0
Love+SlingRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
A DayRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 4.0