Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 4.5
TrumboRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 1.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
HouseboundRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Queen CrabRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5