Movies
Ratings
310
The Great GatsbyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5