Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0