Movies
Ratings
290
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5