Movies
Ratings
502
Happy Death DayRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 1.5
The CommuterRated ★ 1.5
22 Jump StreetRated ★ 2.0
The AccountantRated ★ 1.5
21 Jump StreetRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 0.5
Big EyesRated ★ 2.5
InfernoRated ★ 1.0
The Nice GuysRated ★ 1.5
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0