Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
CatsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5