Titles you rated
Crime SceneRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5