Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5- Battle Royale 3DRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0