Series
Ratings
34
Game of ThronesRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0