Series
Ratings
101
GothamRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- Hanjibung SegajokRated ★ 4.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0- School 2Rated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0