Titles you rated
SKY CastleRated ★ 2.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 2.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.0