Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5