Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 1.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0