Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Adachi and ShimamuraRated ★ 4.5
Deca-DenceRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 2.5
Teenage Bounty HuntersRated ★ 4.0
GypsyRated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- Superjail!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Saiyuki Reload GunlockRated ★ 3.5- Saiyuki ReloadRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.0