Series
Ratings
262
High School TeacherRated ★ 4.5
Dandelion FamilyRated ★ 4.0
Kimcheed Radish CubesRated ★ 3.5- 사슴남자Rated ★ 4.0
War of the RosesRated ★ 4.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
- ダブルフェイス 潜入捜査編Rated ★ 4.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0- Man in CrisisRated ★ 4.0
- Typhoon In That SummerRated ★ 4.0
- WifeRated ★ 4.0
- Wonderful LifeRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 3.0- Outrageous WomanRated ★ 4.0
- ジョ ーカー 許されざる捜査官Rated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.5
- Unfair the special Double MeaningRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 3.0