Movies
Ratings
41
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0