Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0