Movies
Ratings
58
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5- Winter sleepRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5