Movies
Ratings
55
The HandmaidenRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5