Movies
Ratings
596
CarnageRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
Slow WestRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.5
American History XRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0