Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.0
Last ResortRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
FlashpointRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0