Series
Ratings
11
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0