Series
Ratings
25
Master of StudyRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0