Series
Ratings
36 My DearestRated ★ 3.5 My DearestRated ★ 3.5
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
 Big MouthRated ★ 2.5 Big MouthRated ★ 2.5
 Inspector KooRated ★ 4.0 Inspector KooRated ★ 4.0
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
 Flower of EvilRated ★ 3.5 Flower of EvilRated ★ 3.5
 Narco-SaintsRated ★ 3.0 Narco-SaintsRated ★ 3.0
 StartupRated ★ 1.5 StartupRated ★ 1.5
 AnnaRated ★ 4.0 AnnaRated ★ 4.0
 Work Later, Drink NowRated ★ 3.5 Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
 Little WomenRated ★ 4.0 Little WomenRated ★ 4.0
 GlitchRated ★ 4.0 GlitchRated ★ 4.0
 Killing EveRated ★ 4.5 Killing EveRated ★ 4.5
 Crime SceneRated ★ 4.0 Crime SceneRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 0.5
 Dining TogetherRated ★ 0.5 Dining TogetherRated ★ 0.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 Sense8Rated ★ 4.0 Sense8Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0