Series
Ratings
29
SkinsRated ★ 5.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0