Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0