Series
Ratings
60
AdolescenceRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5