Movies
Ratings
376
TrishnaRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Lucid DreamRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0