Titles you rated
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0