Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.0