Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 2.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0