Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0