Movies
Ratings
1172
GreenlandRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
The War ZoneRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 3.5
Your Name Engraved HereinRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Into the MirrorRated ★ 3.0
The BFGRated ★ 4.0
HaywireRated ★ 3.0
The Current WarRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0