Series
Ratings
47
The Magic School BusRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0